Cégünk az anatómiai, biológiai taneszközöket gyártó cégek között vezető helyet foglal el a világpiacon, termékeink az összes jelentős piacon megtalálhatók és legfontosabb ismertetőjegyünk, hogy mindig nyitottak vagyunk új kihívásokra.

Nemzetközi érdeklődésű munkatársat keresünk az alábbi munkakör(ök)be:

A 3B Scientific Europe Kft- nemzetközi taneszközgyártó cégcsoport budapesti leányvállalata betanított fizikai munkára, hosszú távra, 2 műszakos munkarendbe ROTÁCIÓS MŰANYAG FELDOLGOZÓ munkakörbe munkatársakat keres.

Feladat: műanyag termékek gyártása rotációs technológiával (betanított munka) fém szerszámokba műanyag PVC alapanyag betöltése, rotációs kemence kezelése (forgó mozgás közben a műanyag felveszi a szerszám alakját és megszilárdul) technológiai folyamat végén a fémszerszám kivétele a kemencéből, majd megfelelő ideig történő hűtése, termék eltávolítása a fém öntőszerszámból.
Elvárásaink:
Jó fizikum (fémszerszámok emelése szükséges, akár 50 kg-ot is meg kell emelni!)
Szorgalom és megbízhatóság
2 műszakos munkarend vállalása
Tiszta erkölcsi bizonyítvány!

Szállást és céges buszt nem tudunk biztosítani! Kérem, csak akkor jelentkezzen, ha minden fenti feltételt vállalni tud!

Amit nyújtani tudunk: stabil, hosszútávú munkalehetőség, teljes munkaidős foglalkoztatás, hétfőtől péntekig 2 műszakos munkarend (Délelőttös héten 06:00- 14:00-ig, délutános héten 14:00-22:00-ig) teljesítményen alapuló prémium rendszer , már a betanulási időszakban is, a 3 hónapos próbaidő leteltét követően önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás.

Várjuk jelentkezését: brigitta.kovacs@3bscientific.com címre e-mailben önéletrajz és bérigény megküldésével!